Víkendové kurzy

Úvod / Víkendové kurzy
image

Na letošní rok jsme pro Vás připravili víkendové výtvarné kurzy, které se budou dle Vašeho zájmu během roku opakovat. Z našich výtvarných kurzů si každý z účastníků odveze vlastnoručně vyrobené výrobky. Proto neváhejte a přijeďte se svými blízkými na netradiční víkendový pobyt do jižních Čech. Víkendové kurzy jsou určeny pro děti i dospělé, začátečníky i pokročilé. Z naší nabídky výtvarných kurzů si zajisté vyberete ten pravý.

Termíny: 7.4., 14.4., 21.4., 12.5., 26.5.

Info: 602476331

Našim cílem je individuální přístup ke každému z účastníků. Během výtvarného kurzu je spoustu prostoru pro dotazy a společné tvoření. Výtvarná dílna zůstává přístupná i po ukončení práce s lektorem, takže pokud Vás práce pohltí, můžete tvořit do naprostého kreativního vyčerpání.

Jelikož jsou kurzy limitovány účastí max 20 osob, vybíráme při přihlášení na výtvarný kurz zálohu ve výši 50%. Zbytek doplatíte hotově při zahájení kurzu.

INDIVIDUÁLNÍ TERMÍNY

Chcete navštívit naši výtvarnou dílnou i mimo plánované termíny výtvarných kurzů? Kontaktujte nás na telefonu 602 476 331 nebo na email info@penzionkeramika.cz.
Připravíme Vám individuální výtvarné tvoření na míru dle Vašich představ a požadavků.

Začněte psát a stiskněte klávesu Enter pro vyhledávání