Kurzy pro školy a školky

Úvod / Kurzy pro školy a školky

Vezměte svoji třídu na netradiční školní výlet, jako památku si každý odnese vlastnoruční keramické výrobky. Výrobu keramiky hravě zvládají i malé děti, proto jsme pro Vás připravili následující nabídku, která je určena dětem z mateřských i základních škol. Jsme připraveni připravit pro Vás individuální programy, které budou vyhovovat každé třídě. V ceně kurzu je vždy zahrnutý materiál, barvy a poradenství.

Tvorba je vhodná pro děti od 4 let. Minimální počet návštěvníků je 15 tvořících dětí. Maximální kapacita je 60 dětí. Návštěvu je nejlépe domluvit v jarních nebo podzimních měsících. Během tvoření se o děti starají zkušení lektoři, kteří poradí jak se zvládnutím techniky, tak i během práce.

Osvědčil se nám program, kdy si děti namalují hrnek a vymodelují, popř. vytlačí do formy jednoduchý výrobek, vše následně vypálíme – celková cena nabídky je 100 Kč na dítě.
Program trvá cca 2 hodiny.

Toto je základní nabídka, která se nám osvědčila a zvládne ji každý začátečník. Po domluvě je možno program upravit, rádi vyhovíme Vašim přáním a požadavkům.

Začněte psát a stiskněte klávesu Enter pro vyhledávání