Výtvarná a keramická dílna

Úvod / Výtvarná a keramická dílna

Více o Výtvarné a keramické dílně

Keramická dílna/ Výtvarná dílna

  Výtvarná dílna Romany Hulíkové je dostupná pro ubytované v našem Penzionu Keramika nonstop. V zimních měsících leden – únor je uzavřena.

  VÝTVARNÉ DÍLNY PRO DĚTI I DOSPĚLÉ

  Výtvarná dílna je určena pro děti a dospělé všech věkových kategorií. Během výtvarného kurzu si můžete vyzkoušet různé výtvarné techniky. Jednotlivých kurzů se mohou účastnit začátečníci i pokročilí jedinci. Z naší výtvarné dílny si pak každý odveze vlastnoručně vyrobený výrobek.

  VÝTVARNÉ TECHNIKY

  Nejčastěji se během výtvarných dílen zaměřujeme: na malování keramiky, skla, dřeva, decoupage (ubrousková technika), batikování triček (šál, ubrusů), výrobu svíček, pletení košíků nebo korálkování. Výtvarná dílna je určena zejména pro rodiny s dětmi. Během roku pořádáme také výtvarné víkendové kurzy s ubytováním v našem Penzionu Keramika.

  INDIVIDUÁLNÍ TERMÍNY

  Chcete navštívit naši výtvarnou dílnou i mimo plánované termíny výtvarných akcí a výtvarných kurzů? Kontaktujte nás na telefonu 602 476 331 nebo na email info@penzionkeramika.cz. Připravíme Vám individuální výtvarné tvoření dle Vašich představ a požadavků.

  Začněte psát a stiskněte klávesu Enter pro vyhledávání